Blog

Europejska Stolica Kultury 2023

W 2023 roku Europejską Stolicą Kultury zostanie węgierskie miasto Veszprém.   Co roku dwa państwa należące do wspólnoty Unii Europejskiej mają możliwość udziału w konkursie na..

WIĘCEJ

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2023

Dwudziesta szósta edycja Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet odbędzie się w styczniu 2023 roku. Gospodarzami tego wydarzenia po raz pierwszy w historii będą aż trzy państwa – Dania, ..

WIĘCEJ

World Cup Rugby 2023r.

W 2023 roku odbędą się mistrzostwa świata w rugby. Zawody rozgrywane są cyklicznie co cztery lata począwszy od lat 80. Zanim jednak zorganizowano rozgrywki na światowym poziomie, przez lata drużyny od..

WIĘCEJ

Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2023

Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce to najważniejsze zawody w globalnym programie konkurencji organizowanym przez IAAF (ang. International Association of Athletics Federations). Jest to trzecie najwięk..

WIĘCEJ

EXPO 2023 Buenos Aires

Argentyna została wybrana na gospodarza EXPO 2023. BIE wyłonił zwycięzcę spośród 3 najważniejszych kandydatur ubiegających się o możliwość organizacji światowej specjalistycznej ekspozycji. Opr..

WIĘCEJ

Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2023

Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym odbędą się zimą 2023 roku w słoweńskiej Planicy. Do Międzynarodowej Komisji Narciarskiej trafiły jedynie dwa wnioski ze zgłoszeniem o prawo do organizowani..

WIĘCEJ

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023

W styczniu 2023 roku na terenie Polski i Szwecji odbędzie się 28 edycja Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Chęć organizacji zawodów zgłosiło do IHF aż osiem państw: Francja, Korea Połu..

WIĘCEJ

baner Polmarket.pl

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    [ROZUMIEM]